Mutlu Sona Giden Yollar

Nefesinizi kesen bir seks deneyimi için, ön sevişmeden finale giden yolda bu adımları uygulayın.

Her Zaman Seksi Olun

Baş döndüren bir seks ön sevişmeyle değil, çok daha önce başlar. Partnerinizin seks iştahı, yatak odasına gitmeden önce kabarmalı. Telefonunuzu bir afrodizyak aracı olarak kullanabilirsiniz. Mesela partnerinize en son sevişmenizi anımsatan bir mesaj atabilirsiniz. Hemen ardından onunla yapmak istediklerinizden kısaca bahsederek, kalp atışlarını hızlandırın. Doğru sözcükler kullanarak, bir kadının en önemli seks organı olan beynine seks tohumları ekebilir, böylece sizi düşünmesini ve seksi beyninin merkezine taşımasını sağlayacaksınız. Eğer vücut etkileşimi sizin için daha önemliyse; dudaklarına yaklaşıp uyarıcı bir masaj yaparak, havaya girmesini sağlayabilirsiniz.

Vücudunun Her Noktasıyla İlgilenin

Mükemmel seksi, dünyanın zirvesine çıkarcasına yaşanan bir orgazm olarak tanımlasak, sanırız bu yanlış olmaz. Yatakta ne kadar yırtıcı olsanız da, birçoğunuzun muhtemelen es geçtiği bir noktayı vurgulamak isteriz: ön sevişme. Ön sevişmeye daha çok zaman ayırın. Aceleyle birbirinizi soymak yerine, üzerindeki kıyafetleri teker teker ve yavaşça çıkarın. Vücudun ortaya çıkan her bölgesiyle özel olarak ilgilenin. Kollarına dokunun, boynunu öperek gezinin, sırtından beline kadar öpülmedik yer bırakmayın. Bu partnerinizin vücudunun her detayını ne kadar çok sevdiğinizi ortaya koyacaktır.

Ortamı Yavaş Yavaş Isıtın

Kadınların cinsel organı size çok karışık geliyor olabilir. Ama aslında o kadar da karmaşık bir yapıları yok. Bir çok kadın klitorisinin uyarılmasından hoşlanmaz. Bazı seksolog uzmanlar, dilinizi bir süre klitorisinin etrafında dolaştırmanızı ve partneriniz ısınmaya başladığında, yavaşça üflemeye başlamanızı öneriyor. Ardından dilinizin sıcaklığını hissettirerek yavaş şekilde darbelerde bulunun. Bu, onu inanılmaz tahrik edecek ve artık istediğiniz kıvama gelecektir.

Yeni Heyecanlar Deneyin

Uzun zamandır birlikte olduğunuz insanla, daha önce denenmiş, işe yarayan numaraları denemek mantıklı olabilir ama artık eski heyecanı kaybetmiş olabilirsiniz. Heyecanı canlı tutmak için mutlaka yeni pozisyonlar deneyin. Daha önce izlediğiniz ve her sahnesini ezbere bildiğiniz bir filmi izlemek sizi ne kadar sıkıyorsa, aynı şekilde yapılan seks de bir süre sonra monotonlaşacaktır. Mesela seksi başka odalarda ve farklı pozisyonlarda yapmakla işe başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın